Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna
Sophia Loren

Zabiegi kosmetyczne

 

Mikrodermabrazja diamentowa

 mobilna kosmetyka w domowym zaciszu

Pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Mikropeeling kontrolowany jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu - ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego,  mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi.

 

 

 

Peeling kawitacyjny

Zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry, wykorzystujący zjawisko kawitacji.


Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi. Peeling ultradźwiękowy poprawia wygląd skóry. Peeling kawitacyjny to ostatnio popularny zabieg oczyszczania, złuszczania skóry, który wykonywany jest za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Zabieg poza złuszczeniem zapewnia skórze mikromasaż, który poprawia krążenie i dotlenienie skóry.

peeling kawitacyjny

                                                                                                                   

Wspaniałe efekty przynosi łączenie rodzajów ultradźwięków:

Peeling kawitacyjny oraz metoda wtłaczania substancji aktywnych zwana sonoforezą.

Skóra po zabiegu staje się gładka, jędrna, jasna i jednolita.

Skuteczne połączenie stanowi również mikroderabrazja i kawitacja - zabieg polecany do skóry tłustej i mieszanej.

  

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

przedłużanie rzęs warszawa

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest techniką wydłużenia optycznego i fizycznego rzęsy naturalnej. Materiał który wykorzystuje do pracy to rzęsy Secret Lashes. Rozmiar rzęs dobieram indywidualnie każdej klientce. Ich długość, grubość oraz profil zależne są od rzęsy naturalnej oraz oczekiwań klientki.

Przedłużanie rzęs odbywa się za pomocą preparatów najwyższej jakości Secret Lashes. Rzęsy aplikowane są metodą jednej do jednego (1:1), co umożliwia ich łatwe rozczesanie. Metoda ta łączy się również z wieloma innymi zaletami a mianowicie: swobodne rozrastanie rzęs, które nie zostały objęte przedłużaniem z racji długości oraz naturalna wymiana bez uszkadzania rzęs odrastających.

Zagęszczanie rzęs możliwe jest dzięki rzęsom podwójnym typu Y bądź aplikacji dwa do jednego przy zmniejszonej wadze rzęs, bez działania na niekorzyść rzęs naturalnych.

Modelowanie rzęs za pomocą rzęs polega na odpowiednim doborze długości, grubości oraz profili rzęsy, następnie rozmieszczenie ich na linii rzęs w odpowiednim układzie. Tym sposobem uzyskujemy efekt na którym nam zależy, a mianowicie:

- możemy kącik oka wyciągnąć ku skroni, co pozwala uzyskać efekt "kociego oka",

- możliwe jest optyczne powiększenie oka przy odpowiednim umiejscowieniu rzęs dłuższych,

- oczom głęboko osadzonym odpowiedni dobór profilu i długości pozwoli na optyczną zmianę.

przedłużanie rzęs warszawa

Na specjalne okazje aplikujemy rzęsy teatralne, kolorowe, z cyrkoniami i bez.

Efekt jaki otrzymujemy może być zbliżony do efektu "sztucznych rzęs" na pasku bądź rzęs naturalnych w zależności od upodobań klientki.

Jeśli marzysz o pięknym spojrzeniu, wspaniałych rzęsach, umów się na wizytę do mobilnej kosmetyczki. Jeśli nie masz ochoty bądź czasu na codzienny makijaż oczu, przedłużanie rzęs jest świetną alternatywą.