Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna
Sophia Loren

Aktualności

 

 

Ruszył nasz LILA Blog !

Zapraszamy!

www.lilakosmetyka.wordpress.com

 

 

 

 

 

 

MAKE Up by LILA!

 

Zobacz najnowsze zdjęcia Konferencji Wenusjanek

Fot. Krystyna Sarnacka Photography

 

 

Prześliczna uczestniczka Konferencji Wenusjanek Przed i Po.

Buzia idealna do malowania, praca przy takiej twarzyczce to sama przyjemność :)

Serdecznie Pozdrawiamy!

 

 

 

 

 

 FENOMEN RZĘS PRZEDŁUŻANYCH

11063855_936802193019828_7944791467016479009_n copy

Od wieków kobiety podkreślając atuty swojej urody sięgały po różne metody akcentowania spojrzenia. Mówi się, że oczy kobiety odzwierciedlają jej duszę,  być może tak właśnie jest.  Jedno jest natomiast pewne, oczy współczesnej kobiety odzwierciedlają jej styl.

Uwodzicielski makijaż a także długie czarujące rzęsy niczym z filmów Curtiza z lat 40, o tym marzy niejedna kobieta.

TECHNIKI PRZEDŁUŻANIA

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest techniką wydłużenia optycznego i fizycznego rzęsy naturalnej. Rozmiar rzęs dobieram indywidualnie każdej klientce. Ich długość, grubość oraz profil zależne są od rzęsy naturalnej oraz oczekiwań klientki.

Przedłużanie rzęs powinno odbywać się za pomocą preparatów najwyższej jakości .Rzęsy aplikowane są metodą jednej do jednego (1:1), co umożliwia ich łatwe rozczesanie lub metoda. Metoda 1:1 łączy się również z wieloma innymi zaletami a mianowicie: swobodne rozrastanie rzęs, które nie zostały objęte przedłużaniem z racji długości oraz naturalna wymiana bez uszkadzania rzęs odrastających.

ZAGĘSZCZANIE A PRZEDŁUŻANIE

Zagęszczanie rzęs możliwe jest dzięki rzęsom podwójnym typu Y bądź aplikacji dwa do jednego (2:1) LUB TRZY DO JEDNEGO (3:1)przy zmniejszonej wadze rzęs, bez działania na niekorzyść rzęs naturalnych.

„KOCIE OKO” NIE DLA KAŻDEGO

Dzięki stosowaniu rzęs różnej długości, wielkości oraz profilu, wprawiona kosmetyczka może modyfikować optyczny kształt naszego oka. Odpowiednie rozmieszczenie na linii rzęs w przemyślanym układzie sprawi, że uzyskujemy efekt na którym nam zależy, a mianowicie:

– możemy kącik oka wyciągnąć ku skroni, co pozwala uzyskać efekt „kociego oka”,

– możliwe jest optyczne powiększenie oka przy odpowiednim umiejscowieniu rzęs dłuższych tzw.”migdał”

– oczom głęboko osadzonym odpowiedni dobór profilu i długości pozwoli na optyczną zmianę.

Istotne jest by stylistka odpowiednio ukształtowała naszą powiekę, jest to najprościej ujmując technika charakteryzacji oka. Tym samym, oko głęboko osadzone nie powinno posiadać rzęs przedłużonych na kształt „kociego oka” , korzystniej wygląda w takim przypadku „migdał”, ma to także wpływ na trwałość zabiegu przedłużania.

NIE KAŻDY CHWALI

Wiele słyszy się o negatywnym wpływie tego zabiegu na rzęsy naturalne. Panie po rezygnacji z przedłużania często skarżą się, na wybrakowany stan rzęs naturalnych. Wynika to z prostego względu a mianowicie:  żywotność rzęs naturalnych wynosi ok. 100- 130 dni wtedy osiąga pełną długość, natomiast żywotność rzęsy naturalnej – przedłużonej jest w zasadzie o połowę krótsza , szybciej następuje wymiana,  zatem rzęsy muszą najzwyczajniej odrosnąć.

Zasada jest jedna i niezmienna „ umiar złotym środkiem”. Przedłużanie rzęs a w zasadzie ich uzupełnianie powinno odbywać się nie częściej niż co 3 tygodnie. Istotny jest dobór odpowiedniego rozmiaru oraz wagi rzęsy sztucznej. Ważna jest także odpowiednia ich pielęgnacja w tym czesanie i stosowanie nietłustych środków do oczyszczania, najlepiej na bazie wody.

Kosmetyka oferuje nam wiele upiększających zabiegów, nie oznacza to jednak, że skazane jesteśmy na dodawanie sobie piękna, ma ona podkreślać zasoby które posiadamy, taka właśnie jest jej rola.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pielęgnacja jest kluczem do urody


Autor: Kasia


Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak na długo zachować swoją urodę, zatroszcz się przede wszystkim o jej pielęgnację. To uchroni cię przed wieloma problemami związanymi z przedwczesnym starzeniem.


Kluczowa dla urody jest pielęgnacja

Kluczowe znaczenie dla twojej urody ma właśnie pielęgnacja. Wykonujesz ją regularnie dzień po dniu, więc poświęcając jej odrobinę uwagi możesz bardzo wiele zyskać i uchronić się przed przedwczesnym starzeniem. Najskuteczniejsze są czynności, które robimy systematycznie. Dlatego również wizyty w salonie kosmetycznym i zabiegi pielęgnacyjne powinnyśmy odbywać regularnie. Zabiegi pielęgnacyjne można wykonywać na całym ciele lub wybranych jego partiach. Znając swoje słabe strony, możemy dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb.

Zabiegi na twarz

Twarz wymaga kilku regularnych zabiegów: oczyszczania, odżywienia i głębokiego nawilżenia przynajmniej raz na kwartał. Do takich czynności zalicza się zabieg oczyszczająco – normalizujący, kawiorowe zabiegi odżywczo – nawilżające, czy luksusowe kuracje bazujące na działaniu drobinek złota, pereł i diamentów. Dodatkowo na twarzy można wykonać zabiegi modelowania twarzy, powiększania ust i wypełniania zmarszczek.

Zabiegi na całe ciało

Pielęgnacja całego ciała natomiast obejmuje regularne masaże lub zabiegi regenerujące z wykorzystaniem masażu. Cennym i niezwykle lubianym przez panie zabiegiem tego typu jest czekoladowy zabieg wyszczuplający. W aromacie czekolady i pomarańczy intensywnie wygładza i ujędrnia skórę, przywracając jej zdrowy wygląd i blask. Dodatkowo zabieg redukuje cellulit i regeneruje ciało poprzez wykorzystanie technik masażu i profesjonalnych kosmetyków. Do innych zalecanych zabiegów pielęgnujących całe ciało należą: zabieg rozświetlająco – odmładzający i zabieg wyszczuplająco – regenerujący. Profesjonalna pielęgnacja, stosowana systematycznie pozwoli ci na długo zachować młody wygląd i zdrowie, a przy okazji dobry nastrój i zadowolenie ze swojego wyglądu.


http://maestria.krakow.pl/2010/08/17/pielegnacja-to-klucz-do-zachowania-urody/

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
 

 

Przedłużanie rzęs Warszawa

Przedłużanie rzęs odbywa się za pomocą preparatów najwyższej jakości Secret Lashes. Rzęsy aplikowane są metodą jeden do jednego, co umożliwia ich łatwe rozczesanie. Metoda ta łączy się również z wieloma innymi zaletami a mianowicie: swobodne odrastanie rzęs które nie zostały objęte przedłużanie z racji długości, naturalna wymiana bez uszkadzania rzęs odrastających.

Zagęszczanie rzęs możliwe jest dzięki rzęsom podwójnym typu Y bądź aplikacji dwa do jednego przy zmniejszonej wadze rzęs, bez działania na niekorzyść rzęs naturalnych.

Modelowanie oka za pomącą rzęs polega na odpowiednim doborze długości, grubości oraz profilu rzęsy, następnie rozmieszczeniu ich na linii rzęs w odpowiednim układzie. Tym sposobem uzyskujemy efekt na którym nam zależy a mianowicie: możemy kącik oka wyciągnąć ku skroni co pozwala na uzyskanie efektu „kociego oka”, możliwe jest optyczne powiększenie oka przy odpowiednim umiejscowieniu rzęs najdłuższych, oczom głęboko osadzonym odpowiedni dobór profilu i długości pozwoli na optyczną zmianę.

Na specjalne okazje aplikujemy rzęsy teatralne, kolorowe z cyrkoniami lub bez.

Jeśli marzysz o pięknym spojrzeniu, wspaniałych rzęsach, umów się na wizytę.
Jeśli nie masz ochoty bądź czasu na codzienny makijaż oczu, przedłużenie rzęs jest świetną alternatywą.


Więcej w tej kategorii: « Oferta kosmetyczki mobilnej